a
444 88 58
Çağrı Merkezi
‘VİTRİN VE VİZYON PROJELERİMİZDEN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ MEYDANIMIZI YIL SONUNA KADAR ŞEKİLLENDİRMEYİ PLANLIYORUZ’’

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM YAĞCI:

‘VİTRİN VE VİZYON PROJELERİMİZDEN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ MEYDANIMIZI YIL SONUNA KADAR ŞEKİLLENDİRMEYİ PLANLIYORUZ’’

 

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde ineceleyen Belediye Başkanımız Selim Yağcı,  eski adı Seven Çarşı olarak bilinen 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meydanı çalışmalarının yıl sonuna kadar şekilleneceğini belirtti.

Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve ilgili birim müdürlerinin olduğu incelemelerde Belediye Başkanımız Selim Yağcı, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meydanının, Bilecik’in vizyon ve vitrin projelerinden biri olacağını dile getiren Belediye Başkanı Selim Yağcı, ‘’Bilecik Belediyesi olarak ekiplerimiz birçok noktada faaliyet gösteriyor. Bizler de çalışma arkadaşlarımızla birlikte  çalışmaları inceliyoruz. Şehir merkezinde kısa bir süre sonra başlayacak olan yeni meydan çalışmamız Bilecik’imizin gerçekten çok önemli ve güzel çalışmalarından birisi olacak. İnşallah buradaki çalışmaların yıl sonuna kadar şekilleneceğini planlıyoruz. Şehrimiz ve vatandaşlarımıza hizmetine en kısa sürede sunmanın gayretinde olacağız’’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanımız Selim Yağcı, incelemelerinde ayrıca vatandaşlarla da bir araya gelerek, sohbet etti.

Oluşturulma Tarihi : 28.03.2018