a
444 88 58
Çağrı Merkezi
EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKCİ’DEN BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI’YA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

İlimizdeki temasları kapsamında Belediye Başkanlığına ziyaret gerçekleştiren Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Belediye Başkanı Selim Yağcı’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

İlk olarak Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı 9. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığında oğlu Atilla Şükrü Zeybekci'nin yemin törenine katılan Bakan Zeybekçi, daha sonra Bilecik Valisi Tahir Büyükakın'ı makamında ziyaret etti.

Bilecik temasları kapsamında daha sonra Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Selim Yağcı'nın çiçeklerle karşıladığı Bakan Zeybekci, Denizli'de, Belediye Başkanı Selim Yağcı ile birlikte belediye başkanlığı görevine geldiğini söyledi.

Belediye Başkanımız Selim Yağcı ile bu bağlamda devre olduklarının altını çizen Bakan  Zeybekci, "Başkanımız ile birlikte aynı zamanda Türkiye Belediyeler Birliğinde birlikte görev yaptık. Kendisini bugün belediyede, Bilecik'te ziyaret etmekten dolayı ayrı bir anlamı var, ayrı bir sevinci var. Bilecik’i gördüğümüz kadarıyla da belediye başkanlığımıza yakışır düzeyde temizlikte, bakımda, her şeyiyle de evet burada bir belediye başkanı var dedirtiyor. Kendisini de tebrik ediyorum, Allah razı olsun. Allah hizmetlerinde başarılı eylesin inşallah" dedi.

Konuşmalarından ardından Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Bakan Zeybekci'ye Bilecik'e özgü hediyeler takdim etti. Bakan Zeybekci son olarak Bilecik Belediyesi Şeref Defteri'ni imzalamasının ardından  Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridini ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

 

 

Oluşturulma Tarihi : 13.04.2018