a
444 88 58
Çağrı Merkezi
MUHTARLARDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN’A ZİYARET

Bilecik Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve beraberindeki muhtarlardan oluşan heyet, Belediye Başkanımız Nihat Can’a yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak üzere, makamında konuk oldular.

Belediye Başkanımız Nihat Can, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, İlhami Çınar ve beraberindeki muhtarlara teşekkür etti.

Bilecik ve şehir insanı için hizmet etmeye durmadan devam ettiklerini dile getiren Belediye Başkanımız  Nihat Can, ‘’Toplumumuzda çok önemli işlevleri olan ve yerel yönetimin temel ayaklarından biri olan mahalle ve merkeze bağlı köy muhtarlarımız, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Muhtarlarımızın bizlere olan bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yaptıkları ve yapacakları destek ve katkılar sebebiyle kendilerine teşekkür ediyorum. Onlar bizlerin mahalle ve köylerimizde en uç noktalardaki temsilcilerimiz birlik ve beraberlik içerisinde el ele gönül gönüle vererek bu güzide topraklara vatanımıza ve milletimize hizmet etmenin haklı hazzı gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Ziyaretleri sebebiyle Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar Bey’e ve Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ise Belediye Başkanı Nihat Can’a çalışmalarında kolaylıklar dileyerek, şu ana kadar yapmış olduğu çalışmalar dolayısıyla Gönüllerin Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 14.05.2018