a
444 88 58
Çağrı Merkezi
SÖĞÜTLÜ KARDEŞLERİMİZLE AYNI İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUK

Belediyemiz tarafından mahallelerde kurulan ve mahalle sakinleri arasında sevgi, kardeşlik ve paylaşma duygularını artıran iftar sofrası bu kez Söğüt ilçesinde kuruldu.

            Binlerce kişinin aynı sofrada iftar açtığı programa; AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, İlçe Başkanı Mesut İpek, Bilecik Belediye Başkanımız Nihat Can, AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Selim Yağcı, partililer ve vatandaşlar katıldı.

            Birlik ve beraberlik tablosunun oluştuğu iftarda konuşan AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Selim Yağcı, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

            Bilecik Belediyesi tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen faaliyetlerle Ramazan ayının en güzel şekilde değerlendirildiğini kaydeden Milletvekili Adayı Selim Yağcı, şunları söyledi:

            ''Değerli kardeşlerim öncelikle bizleri böyle güzel sofralarla bir araya gelmemize vesile olan Bilecik Belediye Başkanımız Nihat Can kardeşime  ve Söğüt AK Parti İlçe Başkanımız Mesut İpek’e çok teşekkür ediyorum. Değerli kardeşlerim her zaman söylediğimiz gibi Ramazan ayı birlik, beraberlik ve kardeşlik ayı. Böyle manevi atmosferde güzel bir ortamı yaşarken, diğer taraftan da ülkemiz çok önemli süreçlerden geçiyor. Söğüt'ümüzün, Ertuğrulgazi Ocağı'nın çok değerli sakinleri, Ertuğrulgazi'nin torunları ve değerli hemşerilerim. Bizleri bu akşam sofranıza ortak ettiğiniz için sizlerle birlikte iftar yapma şerefini bahşettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Ramazan ayında olduğu gibi diğer zamanlarda yaşamımız, oluşan birlik ve beraberlik ile anlam buluyor.Biz her zaman birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde millet ve ülke olarak geleceğimizi en güzel şekilde imar edeceğimize inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle gelecek Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramızı Tebrik ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

 Belediye Başkanımız Nihat Can ise yaptığı konuşmada ‘’Bu akşam Söğüt olarak bizleri misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik ve paylaşma soframızı bu akşam Söğüt’ümüzde kurduk. Birlikteyiz. Cenabı Allah birlik ve beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın. Şimdiden Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.’’ Diye konuştu.

AK Parti Söğüt İlçe Başkanı Mesut İpek ise Söğüt’te Ramazan iftarları ile güzel bir geleneğin sürdürüldüğünü belirterek, katkılarından dolayı Belediye Başkanımız Nihat Can ve katılımcılara teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

Oluşturulma Tarihi : 08.06.2018