a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN: ‘’DÜNYA LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÖNDERLİĞİNDEKİ CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ MİLLETİMİZE, ÜLKEMİZE VE DÜNYAYA HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN’

Belediye Başkanımız Nihat Can, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ile ilgili yaptığı açıklamada; ‘’Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi; Milletimize, Ülkemize ve bütün dünyadaki gönüldaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun’’ ifadelerini kullandı.

Açıklamasında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ülkemiz ve milletimizin geleceği için taşıdığı öneme dikkat çeken Belediye Başkanımız Nihat Can, şunları söyledi:
‘’Öncelikle; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde geçtiğimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ülkemiz, milletimiz ve dünyada bizlere umut bağlayan bütün gönüldaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Bununla birlikte Yeni Dönem ve yeni bakanlarımızın da; Milletimize, Ülkemize hayırlı ve güzel hizmetlerde bulunmasını temenni ediyorum. Bizler bugün, milletimizle tarihi bir güne şahitlik ediyoruz. Milletin adamı, Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hızla büyüyen, üreten, dünya sahnesinde söz sahibi olan bir Türkiye için Allah’ın izniyle yola çıkıyoruz. Ülkemiz ve Milletimiz menfaatine kararların çabuk alındığı, Yükselen Türkiye Cumhuriyeti önünde engellerin daha hızlı aşıldığı bir yönetim sistemine geçiyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizin değerli üyeleri olmak üzere bu kutlu davaya gönül veren bütün kardeşlerimize Cenabı Allah’tan kolaylıklar ve başarılar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 10.07.2018