a
444 88 58
Çağrı Merkezi
ŞEHRİMİZDE GEREKLİ ASFALT YAMA VE PARKE ÇALIŞMALARINI TAMAMLAYARAK VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNE SUNUYORUZ

Belediye Başkanımız Nihat Can, şehri birçok noktasında devam eden asfalt yama ve parke taşı çalışmalarını yerinde inceledi.

Beraberinde Başkan Yardımcımız Abdullah Ay ve ilgili birim müdürlerinin olduğu incelemelerde, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Hürriyet ve Bahçelievler Mahalleleri başta olmak üzere ilimizde yapım çalışmaları devam eden asfalt yama ve parke taşı çalışmalarının bir an önce bitirilerek, vatandaşlarımıza güzel ortamlar sunma gayretinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’Arkadaşlarımızla birlikte şehrimizin birçok noktasında devam eden çalışmalarımız ile şehrimizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bir yandan şehrimiz için güzel eserleri inşa etmeye devam ederken diğer yandan cadde ve sokaklarımızı günün şartlarına en uygun şekilde hazırlamaya devam ediyoruz. Bu anlamda yer altı çalışmaları tamamlanan bölgelerde gerekli asfalt yama ve parke taşı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyoruz. Böylece vatandaşlarımızın hizmetine daha güzel ve kullanışlı cadde ve sokaklar sunuyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 09.08.2018