a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYEMİZ ÖNCÜLÜĞÜNDE İLİMİZDEKİ ESNAF VE ODALAR İLE BİRLİKTE 6 EYLÜL BİLECİK’İN KURTULUŞU ESNAF VE SANATKARLAR FESTİVALİNE HAZIRLANIYORUZ

Bilecik Belediyesi öncülüğünde ilimizdeki Oda Başkanlıkları ve esnaf işbirliğinde gerçekleştirilecek çalışmalar ile bu yıl, Bilecik’imizin Düşman İşgalinden Kurtuluşu etkinlikleri, geçmiş yıllarda olduğu gibi renkli ve güzel aktiviteler ile kutlanacak.

Belediye Başkanı Nihat Can, bir araya geldiği ilimizdeki esnaf ve oda başkanları ile 6 Eylül Bilecik’in Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan 6 Eylül Bilecik’in Kurtuluşu Esnaf ve Sanatkarlar Festivali hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Bilecik Belediyesinde gerçekleştirilen buluşmaya; Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şükrü Keskin, Giyim ve Mensucat Odası Başkanımız Haşim Balcı, Madeni İşler Odası Başkan Vekilimiz Yücel Önsöz, Yiyecek Maddesi Satan Esnaflar Odası Başkanımız Ahmet Subaşı ve Bilecik Şoförler Odası Başkanı Selman Aydeniz katıldı.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN:

‘’BELEDİYEMİZ, ESNAFIMIZ VE ODALAR İŞBİRLİĞİNDE ESKİ KURTULUŞ ŞENLİKLERİNİ YENİDEN CANLANDIRACAĞIZ’’

Gerçekleştirilen toplantı hakkında yaptığı değerlendirmede; Bilecik Belediyesi öncülüğünde ilimizdeki esnafımız ve oda başkanlıkları işbirliğinde kapsamlı ve güzel bir programın hazırlanacağını belirtti.

6 Eylül Bilecik’in Düşman İşgalinden kurtuluşu etkinliklerinin; sportif gösteriler, halk oyunları ve gösterileri, mehteran takımı gösterileri ile birlikte alışveriş günleri şeklinde kapsamlı ve büyük bir program ile gerçekleştirileceğini kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’İlimizin dinamiklerinden olan oda başkanlarımız ile bir araya geldik. Birçok yararlı görüşmeler yaptığımız toplantımızda bu yıl 6 Eylül Bilecik’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında yapacağımız 6 Eylül Kültür ve Sanat Etkinliklerimiz hakkında yapabileceğimiz çalışmaları ele aldık. Belediyemiz öncülüğünde bu yıl esnafımız ve oda başkanlarımız ile el ele vererek, güzel bir program hazırlayacağız. 1 -6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planladığımız etkinliklerimiz esnafımız, oda başkanlıklarımız ve vatandaşlarımız için birçok yönüyle faydalı sonuçlar getireceğine inanıyorum. Bu anlamda bizlerin böyle faaliyetler gerçekleştirmemize katkı sağlayan esnafımız ve oda başkanlarımıza teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

ODA BAŞKANLARINDAN BİLECİK İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Gerçekleştirilen toplantıda oda başkanları da 6 Eylül Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında üzerlerine düşen vazifeleri yapmaya hazır olduklarını belirttiler.

6 Eylül Bilecik’in Kurtuluşu Etkinliklerinin son derece önemli olduğunu belirten esnaf ve oda başkanları, bütün Bilecik olarak 6 Eylül Bilecik’in Kurtuluşu Esnaf ve Sanatkarlar Festivalinde bir ve beraber olacaklarını ve Bilecik’in en güzel şekilde temsil edileceğini kaydettiler.

Toplantı, Belediye Başkanımız Nihat Can ve oda başkanlarının toplu hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Oluşturulma Tarihi : 10.08.2018