a
444 88 58
Çağrı Merkezi
MİLLETVEKİLİMİZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ KÜÇÜK SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Milletvekili Selim Yağcı, Belediye Başkanımız Nihat Can ve Belediye Meclis Üyesi Nurkan Kahraman, Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, kolaylıklar diledi.

Belirli aralıklarla esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelen Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanımız Nihat Can, çalışmaları kapsamında Küçük Sanayi esnafı ile bir araya geldi.

Esnafa hayırlı ve bereketli kazançlar temennisini ileten Milletvekili Selim Yağcı; ‘’Belediye Başkanımız Nihat Can, İl Başkan Yardımcımız Haşim Balcı ve Belediye Meclis üyemiz Nurkan Kahraman ile birlikte Küçük Sanayi Sitesi esnafımızı ziyaret ettik, kolaylıklar diledik. Cenabı Allah bütün esnafımıza hayırlı bereketli kazanç nasip etsin. Hep Birlikte Daha iyiye Daha Güzele.’’ İfadelerini kullandı.

Belediye Başkanımız Nihat Can ise Bilecik Belediyesi olarak esnaf ve vatandaşlarımızın görüş ve önerilerine önem verdiklerini belirterek; ‘’Bilecik'imizde; büyüğünden küçüğüne sanayimizin çarkı görevini gören Küçük Sanayi Sitesinin değerli esnafları ve yönetimi ile bir araya geldik. Bilecik Milletvekilimiz Sayın Selim Yağcı, AK Parti İl Başkan Yardımcımız Haşim Balcı, Belediye Meclis Üyemiz Nurkan Kahraman ve Küçük Sanayi Sitesi Müdürümüz Gürsel Pakel'in katılımlarıyla esnaflarımıza ziyaretlerimizi gerçekleştirerek, Sanayi Sitesi'ne ilişkin çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. İlimiz ticari hayatında önemli rol taşıyan sanayi esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Küçük Sanayi Sitesi Müdürü Gürsel Pakel ise ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can’a teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 10.08.2018