a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN ZABITA MEMURLARI İLE BİRLİKTE ESNAF VE VATANDAŞLARIMIZA KARANFİL TAKTİM ETTİ

Belediye Başkanımız Nihat Can, Zabıta Teşkilatının 192. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında önce Zabıta Müdürlüğü personelini ziyaret etti, daha sonra zabıta memurları ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımıza karanfil taktim etti.

Çeşitli vesilelerle vatandaşlarımız ve esnafı ziyaret eden Belediye Başkanmızı Nihat Can, bu kez Zabıta Teşkilatının kuruluş yıl dönümü dolayısıyla esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etti.

Çarşı merkezinde bulunan işyerlerini ziyaret eden Belediye Başkanımız Nihat Can, esnafa hayırlı işler temennisini iletti.

Vatandaşlarımız ve esnafın belediye çalışmaları ve hizmetleri hakkında talep ve görüşlerini de dinleyen Belediye Başkanımız Nihat Can, ‘’Bu hafta Zabıta Teşkilatımızın kuruluşunun 192. Yıldönümü. Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında önemli vazifeler gören Zabıta memurlarımızı ziyaret ederek, haftalarını tebrik ettik. Bilecik Belediyesi ailesi olarak bütün birimlerimizle vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek gayretindeyiz. Çeşitli vesilelerle esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyorduk. Bugün de zabıta memuru arkadaşlarımız ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, karanfil hediye ettik. Hal ve hatırlarını sorduk. Belediyemiz hizmetleri ve çalışmaları ile ilgili hemşehrilerimizi dinleme imkanı bulduk. Ben bu vesile ile bütün Zabıta Teşkilatımızın her bir üyesinin bu anlamlı haftasını tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum’’ dedi.

Zabıta memurları da Belediye Başkanımız Nihat Can’a ziyaretleri dolayısıyla duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür ettiler.

Oluşturulma Tarihi : 05.09.2018