a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Belediye BaşkanımızNihat Can, Bahçelievler Mahallesinde devam eden asfaltlama ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.

Beraberinde Başkan Yardımcımız Abdullah Ay ve ilgili birim müdürlerinin de olduğu incelemelerde Belediye Başkanımız Nihat Can, çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

Bilecik Belediyesi’nin birçok yerde ve alanda şehrin imarı için çalıştığını hatırlatan Beleiye Başkanımız Nihat Can; ‘’Çalışmalarımız kapsamında; Başkan Yardımcımız Abdullah Ay ve ilgili birim müdürleri ile birlikte Bahçelievler Mahallesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledik. Diğer kurumlarla birlikte alt yapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarımızda asfaltlama çalışmaları yaparken, kaldırımlarımızı da mahalle sakinlerimize yakışır bir şekilde yeniden düzenleyeceğiz. Şu ana kadar özellikle Bahçelievler ve Hürriyet Mahallelerimizde diğer kurumların çalışmaları sonucu bozulan cadde ve sokaklarda asfaltlama ve kaldırım çalışması başlattık. Birçok noktada başlayan çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayıp, kış mevsimine girmeden bütün sokak ve caddelerimizdeki çalışmaları tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz.’’ dedi.

Mahalle sakinleri de çalışmalardan duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanımız Nihat Can ve belediye çalışanlarına teşekkür etti

Oluşturulma Tarihi : 13.09.2018