a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN’DAN YOĞUN PERFORMANS

Hemen her gün şehrimizin birçok noktasında gerek çalışmaları inceleme gerek vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini alma adına büyük bir gayret içinde olan Belediye Başkanımız Nihat Can, yoğun bir performans sergiliyor.

 

Göreve geldiği günden bu yana şehrimizin birçok proje ve çalışması ile yakından ilgilenen Belediye Başkanı Nihat Can, Osmangazi Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Mahalle Muhtarı Yasemin Esen Sezer ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Daha temiz ve daha yaşanabilir bir Bilecik için var gücümüzle hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bugün Osmangazi (TOKİ) Mahallemizde Muhtarımız Yasemin Esen Sezer Hanım ile birlikte mahalle sakinlerimizin istek ve şikayetlerini dinleyerek yerinde incelemelerde bulunduk. Hizmetkarı olduğumuz şehrimizde vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirerek hemşehrilerimize en iyisini sunmak için çalışıyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Mahalle Muhtarı Yasemin Esen Sezer ve mahalle sakinleri de Belediye Başkanı Nihat Can’a, ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 03.10.2018