a
444 88 58
Çağrı Merkezi
KAPSAMLI ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ BAHÇELİEVLER, HÜRRİYET VE ERTUĞURULGAZİ MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR

KAPSAMLI ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ BAHÇELİEVLER, HÜRRİYET VE ERTUĞURULGAZİ MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR

 

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimizin birçok noktasında bozulan ve ulaşımı zorlaştıran alanların tümünde gerçekleştirilecek olan kapsamlı asfalt çalışmaları Bahçelievler, Hürriyet ve Ertuğrulgazi Mahallesinin birçok cadde ve sokağında gerçekleştiriliyor.

 Bahçelievler Mahallesinde başlayan ve şehrimizin bütün mahallelerinde gelen talepler doğrultusunda bozulan ve deforme olan cadde ve sokaklarda gerçekleştirilecek olan geniş kapsamlı asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Bilecik Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında ilimizdeki kurum ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen alt yapı çalışmalarında bozulan cadde ve sokaklar, Bilecik Belediyesinin kapsamlı çalışmaları ile kış mevsimine kadar tamamlanması planlanıyor.

 

ŞEHİR ALTYAPIMIZ YENİ YAĞMUR SUYU HATLARI İLE GÜÇLENİYOR

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ayrıca şehrimizin birçok noktasında gerekli görülen alanlarda yeni yağmur suyu hatları yapılıyor.

Gerçekleştirilen çalışmalar ile ilimizde meydana gelen ani yağışlar nedeniyle oluşan zararların en az seviyeye indirilmesi amaçlanıyor.

Bilecik Belediyesi tarafından asfaltlama çalışmalarının diğer mahallelerimizde de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Mahalle sakinleri de çalışmalardan duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanımız Nihat Can ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 08.10.2018