a
444 88 58
Çağrı Merkezi
’ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE DEĞER VERİYORUZ’’

Belediye Başkanımız Nihat Can, 700. Yıl Ortaokulunu ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Çeşitli programlar dolayısıyla vatandaşlarımızla bir araya gelen Belediye Başkanımız Nihat Can, bu kez öğretmen ve öğrencilerle buluştu.

Ziyaretinde öğrencilerle sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Belediye Başkanımız Nihat Can, öğretmenlerin okul ve şehrimizdeki çalışmalar hakkındaki fikir ve taleplerini dinledi.

‘’ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE DEĞER VERİYORUZ’’

Belediye Başkanımız Nihat Can, burada yaptığı konuşmada; öğretmen ve öğrencilere değer verdiklerini ve buna göre güzel çalışmalar gerçekleştirme gayretinde olduklarını belirterek, şunları söyledi:

‘’Şu ana kadar şehrimizdeki bütün okullarımızda Öğretmenler Odası Düzenleme ve Yenileme çalışmaları, akıllı tahta, eğitim ve okuma setleri, sentetik sahalar ve bahçe düzenlemeleri gibi birçok projeyi öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin hizmetine sunan Bilecik Belediyesi, eğitime katkı verece projeleri uygulamaya devam ediyor. Belediyemiz şu ana kadar birçok güzel hizmeti eğitime ve çocuklarımıza sundu. Bundan sonra da İnşallah imkanlarımız ölçüsünde katkı vermeye devam edeceğiz. Eğitime yapılan yatırım en büyük yatırımdır düşüncesiyle çocuklarımızı geleceğe hazırlamak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. ‘’ ifadelerini kullandı.

ÖĞRETMENLERDEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN’A TEŞEKKÜR

700. Yıl Ortaokulu Müdürü Sezer Ateş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can’a şu ana kadar yaptığı katkılar dolayısıyla teşekkür etti.

Okulun ihtiyaçları hakkında Belediye Başkanı Nihat Can’a bilgi veren Okul Müdürü Sezer Ateş, ‘’Belediye Başkanımız Nihat Can’a ve belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Bizlerin gayreti öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim ve öğretim hayatına kavuşmasıdır. Bu anlamda Başkanımıza hem ziyaretleri hem de yaptığı katkılar dolayısıyla kendim, öğretmenlerim ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.

Öğrencilerin yoğun sevgisi ile karşılan Belediye Başkanı Nihat Can, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Oluşturulma Tarihi : 02.11.2018