a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN BEŞİKTAŞ MAHALLESİ SAKİNLERİNİ DİNLEDİ

Belediye Başkanımız Nihat Can, haftanın ilk çalışma gününde, Beşiktaş Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek, sorunlarını dinledi, talep ve görüşlerini aldı.

Göreve geldiği günden bu yana vatandaşlarımızla iç içe olan ve sorunlarını yakından takip ederek, çözüme kavuşturan Belediye Başkanımız Nihat Can, bu kez Beşiktaş Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Beraberinde Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve ilgili birim müdürleriyle birlikte yaptığı ziyaretinde mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini dinleyen Belediye Başkanımız  Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından mahalleye kazandırılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Bilecik Belediyesi olarak şehrin dört bir köşesinde faaliyet halinde olduklarını kaydeden Belediye Başkanımız Nihat Can, ‘’Beşiktaş Mahallesinde teknik ekibimizle birlikte çalışmalarımızı inceledik. Beşiktaş Mahalle sakinlerimizin Beşiktaş Mahalle Muhtarlığımıza ve Mahalle Teşkilatımıza iletilen sorunları çözmek ve vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirmek adına hemşehrilerimizle istişarelerde bulunduk. En kısa sürede çalışma arkadaşlarımız talepleri programlarına alarak yerine getirecektir. Hemşehrilerimizin desteği ve duasıyla yeni hizmetleri bir bir gerçekleştirmeye devam edeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.

Beşiktaş Mahallesindeki çocuklarla fotoğraf çektiren Belediye Başkanımız Nihat Can, onlara oyuncak hediye etti.

Mahalle Muhtarı Saffettin Arı ve mahalle sakinleri Belediye Başkanımız Nihat Can’a ziyareti ve yaptığı çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

12 Nolu Aile Sağlığı Merkezini de ziyaret eden Belediye Başkanımız Nihat Can, sağlık çalışanlarının talep ve önerilerini de dinledi.

 

 

Oluşturulma Tarihi : 19.11.2018