a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN’DAN ÇOCUKLARIMIZA ÜCRETSİZ TİYATRO

 Geleceğimizin mimarları olan çocuklarımız, bu yıl da Bilecik Belediyesi tarafından kendilerine ücretsiz olarak sunulacak tiyatro oyunlarıyla buluşmaya devam edecek.

Bu yıl 13’sü gerçekleştirilen Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali kapsamında birbirinden güzel tiyatro oyunları ile buluşan çocuklarımız, festival dışında da her Pazar günü ücretsiz tiyatrolar ile buluşacak.

Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinasyonunda geleceğimizin teminatı çocuklarımız; bir yandan   çizgi sinema ile keyifli anlar yaşarken, aynı zamanda Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde ise tiyatro oyunları ile buluşmaya devam ediyor.

             Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın aileleriyle yoğun ilgi göstererek doldurduğu Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezimizde  çocuklarımız; birçok oyunu izleyecek.

BELEDİYE BAŞKANI NİHAT CAN:

‘’ÇOCUKLARIMIZ HER PAZAR SAAT:13:00’TE SALONLARI DOLDURACAK’’

Belediye Başkanı Nihat Can, çocuklarımızın her Pazar günü saat: 13:00’te salonları dolduracağını belirterek; ‘’Bilecik Belediyesi olarak şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da çocuklarımızı ücretsiz tiyatro oyunları ile buluşturmaya devam edeceğiz. Çocuklarımız tiyatro oyunları ile hem öğreniyor hem de eğleniyor. 13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivalimiz kapsamında hemşehrilerimize birbirinden güzel tiyatro oyunlarını sunarken 8 gün boyunca 16 seansta 7 bini aşkın çocuğumuzu tiyatro ile buluşturduk. Aralık ayı itibariyle başlayacak olan oyunlarımız, her Pazar günü saat: 13:00’te Kültür ve Kongre Merkezimizde çocuklarımızın beğenisine sunulacak’’ ifadelerini kullandı.

 

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ŞU OYUNLAR SAHNE ALACAK

Her Pazar günü saat: 13:00’te sahne alacak oyunlar şu şekilde olacak:

2 Aralık Pazar günü: Çocuk Olmak Güzeldir

9 Aralık Pazar günü: Müzikli Danslı Çocuk Oyunu; Temel Reis

16 Aralık Pazar günü: Heidi

23 Aralık Pazar günü: Şirincikler

30 Aralık Pazar günü: Ah Bir Büyük Olsam

Oluşturulma Tarihi : 03.12.2018