a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM YAĞCI'DAN KAPALI PAZAR ZİYARETİ

Belediye Başkanımız Selim Yağcı, haftanın ik gününde Bilecik Belediyesi Kapalı Pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Serkan Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Can ve partililerle Kapalı Pazar'ı gezen Belediye Başkanı Selim Yağcı, esnafa hayırlı işler temennisini iletti.


Belirli zaman dilimlerinde vatanşlar, esnaf ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Selim Yağcı, vatandaşlarla sohbet etti ve belediyenin yeni çalışmaları hakkında bilgi verdi.


16 Nisan'da gerçekleştirilecek olan halk oylaması hakkında vatandaşların sorularını cevaplandıran Belediye Başkanı Selim Yağcı, ''Haftanın ilk günü Kapalı Pazardaki esnafımızı ziyaret ederek esnafımıza ve vatanadaşlarımıza hayırlı işler temennisinde bulunduk. AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Serkan Yıldırım Bey ile birlikte hemşehrilerimiz ve pazar esnafımıza hayırlı kazançlar dileyerek hasbihal ettik. Tüm haksızlıklara karşı İnşallah dimdik birlik ve beraberlik içerisinde millet olarak 16 Nisan'da gerçekleştireceğimiz halk oylamasında #Evet'te birleşiyoruz. Ülkemizin gelişmesini, büyümesini engellemeye çalışanlara karşı, Güçlü Türkiye'yi inşa etmek için #KararımızEvet diyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 14.03.2017