a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM YAĞCI KYK'DA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Kredi Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu'nda gerçekleştirilen programda öğrencilerle bir araya geldi.


Eşi Fatma Yağcı ile birlikte öğrencilere konuk olan Belediye Başkanı Selim Yağcı, gerçekleştirilen söyleşide, aile ve çalışma hayatı, belediye çalışmaları ile tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.


Öğrenciler tarafından yoğun ilgi ve sevgi ile karşılanan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, gerçekleştirilen program hakkında sosyal medya hesabında şu ifadelere yer verdi:


''Sevgili eşim Fatma Hanım ile birlikte mahallemizde bulunan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Kız öğrenci yurduna, kızlarımıza misafir olduk. Kız öğrencilerimizle sohbet ettik, komşuluk hak ve hukukumuzu yerine getirdik. Hayat tecrübelerimizi, deneyimlerimizi kızlarımızın soruları doğrultusunda sohbet havasında paylaştık. Günümüzdeki sosyal, kültürel ve siyasal gelişmelere ilişkin olarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Kardeşlerimizden almış olduğumuz pozitif enerji bizleri son derece mutlu etti. Onlarla birlikte Bilecik'te ve komşu olmaktan son derece mutluyuz. İnşallah aydınlık yarınları yeni Türkiye yolunda böyle pırıl pırıl gençlerimizle hep birlikte inşa edeceğiz. Misafirperverliklerinden dolayı başta Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürümüz İsmail Şen Bey'e Yurt Müdüremiz Hilal Yıldırım Hanımefendiye ve tüm kız öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum.'' dedi.


Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü İsmail Şen ve Yurt Müdüresi Hilal Yıldırım, söyleşinin ardından Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya çiçek ve çeşitli hediyeler taktim etti.

Oluşturulma Tarihi : 15.03.2017