a
444 88 58
Çağrı Merkezi
SAĞLIK BAKANI YARDIMCIMIZ ÖĞÜTKEN BİLECİK BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Bilecik Devlet Hastanesinin temel atma törenini gerçekleştirmek üzere ilimize teşrif eden Sağlık Bakanı Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, Belediye Başkanımız Selim Yağcı'yı ziyaret etti.


Vali Süleyman Elban, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım, Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz ve partililerin de hazır bulunduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Bakan Yardımcısı Öğütken ve beraberindekilere teşekkür etti.


Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken'e bilgi veren Belediye Başkanı Selim Yağcı,hizmete geldiği günden bu yana Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik'e en güzel şekilde hizmet etmeye çalıştıklarını belirtti.


Bakan Yardımcısı Öğütken ise Bilecik'teki son gelişme ve değişmeye dikkat çekerek, Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Sağlık Bakan Yardımcısı Öğütken'e, ilimizde yapılacak yeni projeler hakkında da bilgi veren Belediye Başkanımız Selim Yağcı, Bakan Yardımcısı Öğütken'e; Kayı Bayrağı, Osmanlı Arması ve Türk Bayrağı ile Bilecik seramiğinden yapılmış kahve fincanı takımı hediye etti.

Oluşturulma Tarihi : 07.04.2017