a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİK MUSTAFA CECELİ KONSERİ İLE COŞTU

Bilecik Belediyesi tarafından Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen ''Mustafa Ceceli Konseri'' ile Bilecik coştu.


Cumhuriyet Meydanında düzenlenen konserde Sanatçı Mustafa Ceceli sevilen şarkılarını meydandakilerle birlikte seslendirdi.
Belediye Başkanımız Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı, düzenlenen konsere katılarak, gençlerin coşkusunu paylaştı.


''BİLECİK VE GENÇLERİMİZ HER HİZMETİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR''


Bilecik Belediyesi olarak, geleceğin teminatı olan gençlerin yanında yer olduklarını vurgulayan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, gençlere hitaben şunları söyledi:


''Sevgili gençler sizleri çok seviyoruz ve sizlerin, bütün Bilecik'lilerin herşeyin en güzeline layık olduğunu düşünüyoruz ve bu felsefe ile çalışıyoruz. Çünkü sizler bizlerin geleceği ve yarınlarımızsınız. Sizler için bundan sonra da güzel ve anlamlı çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz. Bizim en başından beri bir iddia ve hayalimiz var. Bilecik ve Bilecikliler her zaman her hizmetin en güzeline layıktır. Gençlik festivali kapsamında sizleri değerli kardeşim Mustafa Ceceli ile buluşturduk. Ben bu akşamın düzenlenmesinde emeği olan organizatörlerimize teşekkür ediyorum. Bu programda düzeni ve asayişi sağlayan emniyet güçlerimize çok teşekkür ediyorum ve bu eğlenceyi bizlerle paylaşan siz değerli kardeşlerime çok teşekkür ediyorum' 'ifadelerini kullandı.


BİLECİK BELEDİYESİ 2. KRİSTAL ÇINAR SES YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLERİNİ ALDI


Konserde ayrıca bu yıl ikincisi düzenlenen Bilecik Belediyesi Kristal Çınar Ses Yarışmasında dereceye girenlere ödülleri Belediye Başkanımız Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı tarafından taktim edildi.


Bilecik'te olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Mustafa Ceceli ise kendisini Bileciklilerle buluşturduğu için Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya teşekkür etti.


Belediye Başkanımız Selim Yağcı konuşmasının ardından Mustafa Ceceli'ye üzerinde Osmanlı Arması bulunan tablo ile Bilecik seramiğinden yapılmış kahve fincanı takımı hediye etti.


Konserde ayrıca bugün doğum günü olan Belediye Başkanımız Selim Yağcı'nın doğum günü kutlandı. Mustafa Ceceli ve meydandakiler hep bir ağızdan ''İyi ki doğdun başkanım'' sloganları atarak, Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın doğum gününü kutladı.

Oluşturulma Tarihi : 15.05.2017