a
444 88 58
Çağrı Merkezi
DİKİLEN BİNLERCE ARDIÇ FİDANI İLE ŞEHRİMİZİ YEŞİLLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ

Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından her gün gerçekleştirilen çalışmalar ile şehrimizin yeşilliğini arttırmaya devam ediyoruz.


Şehrimizin her bir noktasında gerçekleştirdiği yenileme, bakım ve düzenleme çalışmaları ile faaliyetlerini sürdüren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrimizin güzel bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.


KAYI BOYU ANITI ÇEVRESİNDE 5 BİNİ AŞKIN ARDIÇ TOPRAKLA BULUŞTU


Şehrimizin birçok noktasında faaliyet gösteren Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışma kapsamında Ankara İstanbul Karayolu üzerinde buluanan Kayı Boyu Anıtı peyzaj çalışmaları kapsamında 5 bini aşkın yayılıcı ardıç fidanı, toprakla buluşturdu.


Başta şehir dışındaki misafirlerin uğrak noktası olan ve fotoğraf karelerine taşınan Kayı Boyu Anıtı çevresindeki peyzaj çalışmaları ile ilimizin yeşil oranı artmış oluyor.


Gerçekleştirdiği çalışmalar ile vatandaşlarımızın memnuniyetini kazanan Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrimizin birçok noktasında binlerce fidanı toprakla buluşturacak.

Oluşturulma Tarihi : 06.10.2017