a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM YAĞCI VE REKTÖRÜMÜZDEN ÖĞRENCİLERE ÇORBA İKRAMI

Belediye Başkanımız Selim Yağcı ve Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Bilecik Belediyesi tarafından üniversite yerleşkesine kazandırılan ikinci Öğrenci Otağında, öğrencilere çorba ikram etti.


Üniversite yerleşkesinde her gün ücretsiz çay ve her çarşamba günü de ücretsiz çorba ikram edilen öğrenciler, bu kez Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Üniversite Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş'ın elinden çorba aldılar.


Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi öğrencilerinin ders çalışmak, sosyal aktiviteler yapmak üzere toplandığı öğrenci otağında öğrencilere Bilecik Belediyesi tarafından ücretsiz çorba ikramında bulunurken, hafta içi her gün de ücretsiz çay ikramı devam ediyor.


Otağı ziyaret eden Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Rektör İbrahim Taş, öğrencilerler birlikte çorba içti ve sohbet etti.


Belediye Başkanımız Selim Yağcı, gerçekleştirilen etkinlik hakkında; “Yeni akademik dönemde belediyemiz tarafından Şeyh Edebali Üniversitesi Yerleşkesine kazandırdığımız Öğrenci Otağımızda geleneksel hale getirdiğimiz çorba gününde öğrenci kardeşlerimizle bir araya geldik. Geleceğimizin mimarları olacak gençlerimizle şehrimiz adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalar hakkında istek ve fikirleri konusunda sohbet gerçekleştirdik. Gayemiz, öğrencilerimize küçük de olsa bir ikramda bulunmak, onların yanında yer aldığımızı göstermek ve onlarla vakit geçirmektir. Öğrencilerimizin, güzel ortamlarda vakit geçirmesine imkan verecek daha birçok projeyi şehrimize kazandırmak için çalışıyoruz'' dedi.


Öğrenciler ise uygulamadan duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanımız Selim Yağcı'ya teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 11.10.2017