a
444 88 58
Çağrı Merkezi
ÇOCUKLAR ''KUKLA SHOW'' İLE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Bilecik Belediyesi tarafından çocuklar için hazırlanan, ''Kukla Show'' adlı müzikal tiyatro oyunu, çocuklar tarafından beğeniyle izlendi.


Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen programda Belediye Başkanımız Selim Yağcı ve eşi Fatma Yağcı da katılarak, çocukların sevincini paylaştı.


Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen aktivite kapsamında sahne alan ''Kukla Show'' adlı oyun çocukları eğitirken aynı zamanda faydalı bilgiler aktardı.


Belediye Başkanımız Selim Yağcı oyun sonunda yaptığı konuşmada, çocukları çok sevdiklerini ve çocuklar için güzel çalışmalar gerçekleştirmeye devam ettiklerini kaydetti.


Geleceğin teminatı çocukların en iyi şekilde yetişmeleri için güzel faaliyetler yapmaya devam edeceklerini kaydeden Belediye Başkanımız Selim Yağcı, şunları söyledi:


''Sevgili çocuklar, sizleri çok seviyoruz ve sizler için güzel etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Gerçekten özellikle son yıllarda yapmış olduğumuz sosyal etkinliklerle çocuklarımız bugün eğlendirirken aynı zamanda faydalı aktivitelerle de yetiştirmeye devam edeceğiz. Çocuklarımıza ay boyunca her hafta ücretsiz tiyatro oyunları ile buluştururken diğer yandan yarıyıl tatilinde de Bilecik Belediyesi Çocuk Sinemamızda çocuklarımız için güzel filmler hazırladık. Yine çocuklarımız için Buz Paten pistimiz de orijinal buz ile çocuklarımızın hizmetinde olacak. Diğer yandan Pıtırcık Çocuk Oyun evimiz de sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda ailelerimize buradan söylüyorum. Pıtırcık Oyun Evi aynı zamanda ailelerimizin çocuklarını rahatlıkla emanet edebileceği ve işleriyle ilgilenebileceği imkanlar da sunuyor. Bizler çocuklarımızı seviyoruz, şehrimizi seviyoruz. Yaptığımız mekanlar sizlerin katılımı ile anlam buluyor. Onun için katıldığınız için teşekkür ediyorum.'' şeklinde konuştu.


Çocukların eğlencesini paylaşan Belediye Başkanımız Selim Yağcı, onlarla fotoğraf çektirdi.

Oluşturulma Tarihi : 07.01.2018