a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SELİM YAĞCI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Selim Yağcı, çalışmaları kapsamında mahalle muhtarları ile bir araya geldi.


Bilecik Belediyesi Sultaneli Yöresel Lezzetler Evinde gerçekleştirilen buluşmaya Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ve muhtarlar katıldı.


Belirli dönemlerde ilimizdeki sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Selim Yağcı, muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda, Bilecik Belediyesi'nin çalışmaları ile yeni projeleri hakkında bilgiler verdi.


Çok değer verdiği muhtarlar ile verimli ve güzel bir buluşmanın gerçekleştirildiğine dikkat çeken Belediye Başkanımız Selim Yağcı, ''Toplumumuzda çok önemli işlevleri olan ve yerel yönetimin temel ayaklarından biri olan mahalle ve mücavir alandaki köy muhtarlarımız ile her 3 ayda bir yapmış olduğumuz toplantımızı gerçekleştirdik. Mahallelerimizin ve mücavir alandaki köylerimizin sorunları ve bu alanlardaki yaptığımız ve yapmayı düşündüğümüz çalışmalara ilişkin olarak karşılıklı görüş alışverişi içerisinde bulunduk. Muhtarlarımızın bizlere olan bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada yaptıkları ve yapacakları destek ve katkılar sebebiyle kendilerine teşekkür ediyorum. Onlar bizlerin mahalle ve köylerimizde en uç noktalardaki temsilcilerimiz birlik ve beraberlik içerisinde el ele gönül gönüle vererek bu güzide topraklara vatanımıza ve milletimize hizmet etmenin haklı hazzı gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Programımıza katıldıkları için tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, ziyarette muhtarların ilimiz ve belediye çalışmaları hakkındaki sorularını da cevaplandırdı.
Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar, gerçekleştirilen toplantının çok verimli geçtiğini belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya teşekkür etti.
Belediye Başkanımız Selim Yağcı'nın muhtarlara çanta hediye ettiği toplantı, toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Oluşturulma Tarihi : 31.01.2018