a
444 88 58
Çağrı Merkezi
GENÇLİK VE SPOR MERKEZİMİZ YENİ YÜZÜYLE HİZMETE BAŞLADI

 Bilecik Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda yap işlet devret modeli ile gerçekleştirilen Bilecik Spor ve Eğlence Merkezi içerisinde;  Orijinal Buz Pisti, Bowling alanları, Futbol Sahası, Playstation Alanı, Airoke, Cafe ve dinlenme alanları ile yeniden düzenlenerek, hizmete girdi.

Hamsu Vadisinin bulunduğu alanda hizmete giren ve özellikle Üniversite gençliği tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen Spor ve Eğlence Merkezi, şehrin sosyal hayatına renk katacak.

2.500 metrekare kapalı, 1000 metrekare açık alana kurulan Spor ve Eğlence Merkezi, 12x20 metrekare gerçek buz pisti şimdiden birçok kişi tarafından ilgi odağı olurken, buz pistinin yanı sıra eğlence merkezinde bowling salonu, bilardo salonu, halı saha, eğlence çocuk oyuncak gruplarının ve kafeteryaları ile hizmet vermeye başladı.

Spor ve Eğlence Merkezi Yöneticisi Nevzat Ünal, hizmete giren Spor ve Eğlence Merkezi hakkında yaptığı açıklamada; Bilecik’e güzel ve her yönüyle donanımlı yeni bir tesisi kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlamda bizlere katkısı için Belediye Başkanımız Selim Yağcı’ya da teşekkür ediyorum. Spor ve Eğlence Merkezi olarak başta çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere şehir insanına en iyi şekilde hizmet vermeye çalışacağız. Zira burasını gerçekten her yönüyle en iyi malzeme ve işçilik ile hazırladık. Şehrin eğlence ve ticari hayatına kalite ve güveni sunmak amacındayız. Merkezimiz; Orijinal Buz Pisti, Bowling alanları, Futbol Sahası, Playstation Alanı, Airoke, Cafe ve dinlenme alanları ile yeniden düzenlenerek, hizmete girdi. Bütün vatandaşlarımızı, spor ve eğlence merkezimize bekliyoruz’’ ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI:

‘’ÇOCUKLARIMIZ VE GENÇLERİMİZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR’’

Belediye Başkanı Selim Yağcı  da hizmete gire Bilecik Spor ve Eğlence Merkezi hakkında yaptığı açıklamada; ‘’Öncelikle Spor ve Gençlik Merkezinin şehrimiz ve insanımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bizler en başından beri çocuklarımız ve gençlerimizin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesi ile hareket ettik. Birçok yönü ile yenilenen ve hazırlanan Spor ve Gençlik Merkezinin ilimiz insanının birçok yönden ihtiyaçlarına cevap vereceğine inanıyorum. Merkezin şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

 

Oluşturulma Tarihi : 07.03.2018