a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN’DAN HASTANE ZİYARETİ

Belediye Başkanımız Nihat Can, Bilecik Devlet Hastanesinde yatan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Belediye Başkanımız Nihat Can, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Nail Öztürk ve Bilecik AK Parti Milletvekili Adayı Selim Yağcı’nın da olduğu ziyarette hasta ve hasta yakınları ile bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Can; ‘’Bilecik Devlet Hastanesi’nde yatan hasta ve hasta yakınlarına Bilecik sevdalısı Milletvekili Adayımız  Selim Yağcı ve AK Parti Teşkilatımızla birlikte ziyarette bulunduk. Tedavileri süren hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimiz ilettik. Rabbim tüm hastalarımıza şafi ismiyle şifa versin. Birlik ve beraberliğimiz bozmasın’’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanımız Nihat Can, ziyaretinde çocuklara oyuncak hediye ederken, yeni doğan bebekler için de annelerine, Bilecik Belediyesi tarafından uzun yıllardır geleneksel olarak hediye edilen Bebek Bakım çantası taktim etti.

Oluşturulma Tarihi : 28.05.2018