a
444 88 58
Çağrı Merkezi
KÜÇÜK SANAYİ ESNAFI İLE KAHVALTI PROGRAMI

Belediye Başkanımız Nihat Can, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık ve AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı Selim Yağcı, Küçük Sanayi sitesi esnafı ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Şehrimizdeki birçok kesimden vatandaşlarımızla bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can, Küçük Sanayi esnafı ile bir araya geldiği kahvaltı programında Bilecik Belediyesi’nin çalışmaları ile yeni projeleri hakkında bilgiler verdi.
Küçük Sanayi Sitesinde yapılacak çalışmalar hakkında da bilgi alışverişlerinin yapıldığı kahvaltı programında AK Parti Milletvekili Selim Yağcı da 24 Haziran seçimleri hakkında bilgiler verdi.

Bilecik’te esnaf ve vatandaşlarla belirli zaman dilimlerinde bir araya geldiklerini dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Can; ‘’Küçük Sanayi Sitesi esnafımızla sabah kahvaltısında bir araya geldik. İnşallah yeni Küçük Sanayi Sitemizin oluşumunda el ele gönül gönüle vererek çalışmalara devam edeceğiz. Davetleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Sanayi Sitesi esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 20.06.2018