a
444 88 58
Çağrı Merkezi
İSMETPAŞA MAHALLESİNE YENİ SOSYAL YAŞAM ALANI VE ÇOCUK PARKI

Bilecik Belediyesi tarafından İsmetpaşa Mahallesi Özyörem Sitesi üzerinde bulunan alanda gerçekleştirilen sosyal yaşam alanı ve çocuk parkı, mahallenin yeni cazibe merkezlerinden biri oluyor.

Şehrimizin birçok mahallesinde önemli çalışmaları gerçekleştiren Bilecik Belediyesi, bu kez İsmetpaşa Mahallesi Özyörem Sitesi önünde güzel bir parkı, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyor.

Belediye Başkanımız Nihat Can, çalışmaların başladığı alanda incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgiler aldı.

Bilecik Belediyesinin fiziki, sosyal ve kültürel alanlarda birçok önemli hizmetleri gerçekleştirdiğini belirten Belediye Başkanımız Nihat Can; ‘’Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yapılan İsmetpaşa Mahallemizde Özyörem Sitesinin üzerinde bulunan park alanında incelemelerde bulunduk. Çocuklarımızın büyük oranda vakitlerini geçirdikleri yeni yapılan ve onarılan parklar, çocuklarımız için daha sağlıklı ortam ve oyun alanları oluşturmayı amaçlıyoruz. Mevcut alanda yapımı devam eden çocuk oyun alanı ve park yapım çalışmasının kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.’’ İfadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 20.06.2018