a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ NİHAT CAN: ‘’HÜRRİYET MAHALLESİNE İKİ GÜZEL ESERİ KAZANDIRMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ’’

Belediye Başkanımız Nihat Can; Bilecik Belediyesi tarafından Hürriyet Mahallesinde gerçekleştirilen Hürriyet Mahallesi Kadın Spor ve Yaşam Merkezi ile Bilecik Belediyespor Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin kısa bir süre sonra vatandaşlarımızın hizmetine gireceğini belirtti.

Bilecik Belediyesi tarafından birçok mahallemizde kadın spor ve yaşam merkezlerinin açıldığını hatırlatan Belediye Başkanımız Nihat Can, Hürriyet Mahallesinde kısa bir süre sonra vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak olan Kadın Spor ve Yaşam Merkezi ile Bilecik Belediyespor Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin birçok noktadaki ihtiyacına güzel cevap vereceğini belirtti.

Bilecik Belediyesi tarafından diğer mahallelerimizde de bu tür çalışmaları yapmayı planladıklarını dile getiren Belediye Başkanımız Nihat Can, şunları söyledi:

Bilecik Belediyesi olarak vatandaşlarımız gerçekten bizler için çok önemli ve bizler de onlara layık eserler hazırlamaya gayret gösteriyoruz. Yapımı tamamlanan Hürriyet Mahallesi Kadın Spor ve Yaşam Merkezimizde artık son çalışmalar yapılıyor. Birlik ve beraberlik içerisinde el ele gönül gönüle vererek bu güzide topraklara hizmet etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bilecik Belediyesi olarak uygulamaya koyduğumuz Spor Merkezlerimiz, mahalle sakinlerimize ile Bilecik Belediyespor Kulübü altında faaliyet gösteren Güreş, Tekvando ve Halter gibi salon sporu yapan sporcularımıza güzel ve verimli zaman dilimi geçirmelerine imkan verecek. Mahalle sakinlerinin ve sporcularımızın spor ve yaşam alanında güzel imkanlarla buluşacağı spor merkezimizde inşaat çalışmaları büyük oranda tamamlandı, İnşallah çok kısa bir süre içerisindeki son düzenlemeleri de tamamlayarak, hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız’’ ifadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 20.06.2018