a
444 88 58
Çağrı Merkezi
‘’BİRLİKTE ÇALIŞARAK BAHÇELİEVLER MAHALLEMİZİ ÇOK DAHA GÜZEL HALE GETİRECEĞİZ’’

Belediye Başkanımız Nihat Can, SKM çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Bahçelievler Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek; ‘’Birlikte çalışarak Bahçelievler Mahallemizi çok daha güzel hale getireceğiz’’ dedi.

 Şehrimizin birçok mahallesinde vatandaşlarımız ve esnafla buluşan Belediye Başkanımız Nihat Can, beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Ümran Erdoğan Karayiğit, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman ve partililerle birlikte, Bahçelievler Mahallesi sakinlerini ziyaret etti.

 Mahalle sakinlerinin sorularını cevaplandıran ve taleplerini alan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’SKM çalışmalarımız kapsamında Bahçelievler Mahallemiz’deki esnaf ve vatandaşlarımızla birlikte olduk, kucaklaştık. Şehrimizin özel ve güzel mahallesi Bahçelievler için yapacak çok daha güzel çalışmalarımız olacak. El birlik içinde inşallah çalışarak, bütün mahalle ve şehrimizi kalkındıracağız.’’ İfadelerini kullandı.

Mahalle sakinleri ve esnaf ise Belediye Başkanı Nihat Can’a istek ve taleplerini aktararak, ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 07.01.2019