a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKAN CAN VEZİRHANLI HEMŞEHRİLERİMİZLE BULUŞTU

Belediye Başkanımız Nihat Can, beldemiz Vezirhan’daki temasları kapsamında vatandaşlarımızla bir araya geldi onlarla kucaklaştı.

Hemen her gün vatandaşlarımızla bir araya gelen ve görüşlerini alan Belediye Başkanımız Nihat Can, Vezirhan Beldemizdeki vatandaşlarımızla bir araya geldi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, 31 Mart Yerel Seçimleri için Belediye Başkan Adayı Kemal Gergin ve partililerle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Belediye Başkanımız Nihat Can, esnaf ve vatandaşlarımızla birlikte çay içti sohbet etti.

Bilecik’in; ilçeleri, beldeleri, köyleri ve mahalleleri ile bir ve beraber olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’ Partimizin Merkez İlçe Teşkilatı ile Vezirhanımızda 5 yıl boyunca başarılı çalışmalara imza atan Vezirhan Belediye Başkanımız Mehmet Duymuş Bey ve Bayrak Yarışını devralacak olan Partimizin Belediye Başkan Adayı Kemal Gergin Kardeşimizle esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı işler diledik. ‘’ ifadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 06.02.2019