a
444 88 58
Çağrı Merkezi
‘’BAŞARIMIZIN ARKASINDA MİLLETİMİZ VAR’’

BELEDİYE BAŞKANI SEMİH ŞAHİN:

‘’BAŞARIMIZIN ARKASINDA MİLLETİMİZ VAR’’

 

Belediye Başkanımız Semih Şahin, yapılan tebrik ziyaretlerinde yaptığı açıklamada; ‘’Başarımızın arkasında Milletimiz var’’ ifadelerini kullandı.

Halkımızın kararıyla Belediye Başkanlığı görevine seçilen Belediye Başkanımız Semih Şahin, ilimizdeki sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlarımızı ağırlamaya devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Yaşar ve İl Yönetimi yanı sıra Osmaneli İlçesi ve Dodurga Beldesi Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti Teşkilat mensuplarını ağırlayan  Belediye Başkanı Semih Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, konuklarına teşekkür etti.

‘’Başarımızın arkasında Milletimiz var’’ diyen Belediye Başkanımız Semih Şahin, ‘’Tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte İlçeleriyle ve Beldeleriyle hep beraber Bilecik’imiz için hizmet edeceğiz.
Hep birlikte başardık, birlikte kazandık. Şimdi tüm partililerimizde birlikte Bilecik için çalışma zamanı’’ şeklinde konuştu.

İl Başkanı Metin Yaşar ve beraberindekiler ise Belediye Başkanımız Semih Şahin’in Bilecik için güzel çalışmalar yapacaklarına olan inancını ifade etti.

Oluşturulma Tarihi : 11.04.2019