a
444 88 58
Çağrı Merkezi
HALKIMIZLA İFTAR SOFRASINDA BİR ARAYA GELDİK

Bilecik Belediyesi tarafından Kültür Sitesi’nde hazırlanan iftar programında; yüzlerce vatandaşımız aynı masa etrafında iftarını yaptı.
İftar programına; Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Yaşar, İyi Parti İl Başkanı Soner Hızlı, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Gürses ve Melek Mızrak Subaşı, İl Genel Meclisi ve Belediye meclis üyeleri ve vatandaşlarımız katıldı.
İki ayrı noktada yemek dağıtımı yapılan ve katılımın yoğun olduğu iftar programı sonunda Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Semih Şahin ve beraberindeki üyeler, vatandaşlarımızla sohbet etti.
Bilecik’te iftarın bereketini halkımızla birlikte paylaştıklarını kaydeden Belediye Başkanı Semih Şahin, iftar sonrasında vatandaşlarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Semih Şahin ve beraberindekiler daha sonra Bilecik Belediyesi Ramazan Şenliği alanına geçerek, vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Oluşturulma Tarihi : 09.05.2019