a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİK BELEDİYESİ RAMAZAN ŞENLİĞİ DEVAM EDİYOR

Bilecik Belediyesi Ramazan Şenliklerinde, gerçekleştirilen etkinliklerle vatandaşlarımız keyifli anlar yaşamaya devam ediyor.
6 Mayıs’ta kapılarını açan Bilecik Belediyesi Ramazan Şenlikleri, Fasıl Grubu konseri, orta oyunu, meddah gösterileri, çekiliş ve diğer etkinliklerle vatandaşlarımıza keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.
Ramazan boyunca  halkımıza eski Ramazan gecelerini yaşatacak olan Ramazan şenliklerinin 3. gün etkinliklerine; Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, CHP İl Başkanı Metin Yaşar, İyi Parti İl Başkanı Soner Hızlı, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Gürses ve Melek Mızrak Subaşı, İl Genel Meclisi ve Belediye meclis üyeleri katılarak, halkımızın şenlik heyecanını paylaştı.
Bilecik’i her alanda yaşanabilir kılacak hizmetleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini kaydeden Belediye Başkanı Semih Şahin, Bileciklileri, fiziki hizmetlerin yanı sıra kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerini kaydetti.
Vatandaşlarımızın keyifle takip ettiği şenliklerin 3. Gününde de yapılan çekilişte iki vatandaşımız iki bisiklet ile çeşitli hediyeleri kazanma imkanı buldu.

Oluşturulma Tarihi : 09.05.2019