a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİK BELEDİYESİ’NDEN ‘’YILDIZLAR ALTINDA YILDIZLARLA BİRLİKTE’’

Belediyemiz tarafından Temmuz ve Ağustos aylarında gerçekleştirilecek ‘’Yıldızlar Altında Yıldızlarla Birlikte’’ adlı konserler kapsamında halkımız birbirinden değerli sanatçılarla buluşacak.

Kültür ve Sanat Şehri Bilecik’te birçok güzel etkinliğe imza atan Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenecek konserler kapsamında birçok sanatçı Bilecik’te ağırlanacak.

Pelitözü Gölpark Amfi Tiyatroda; 12 Temmuz ve 24 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek konserler için halkımız Merkez Aile Çay Bahçesi, Kültür ve Kongre Merkezi, Su Eğlence Dünyası, Gençlik Lokali ve Şeyh Edebali Üniversitesi yerleşkesinden bilet temin edebileceklerdir.

Pelitözü Gölpark’ta Güzel Geceler’ sloganıyla saat 21:00’de başlayacak konserler kapsamında;

12 Temmuz Cuma günü Gökhan Sezen, 13 Temmuz Cumartesi günü Özgün, 19 Temmuz Cuma günü Yeni Türkü, 20 Temmuz Cumartesi günü Ayfer Er, 26 Temmuz Cuma günü, Murat Durmaz 27 Temmuz Cumartesi günü Ezginin Günlüğü, 2 Ağustos Cuma günü Gizem Coşkun, 3 Ağustos Cumartesi günü Pamela, 23 Ağustos Cuma günü Ahmet Olgun ve 24 Ağustos Cumartesi günü Feridun Düzağaç sahne alacak.

Vatandaşlarımız, konserler hakkında detaylı bilgiyi, Bilecik Belediyesi Kurumsal web sitesi ve sosyal medya ağlarından takip edebilir.

Oluşturulma Tarihi : 08.07.2019