a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKANIMIZ SEMİH ŞAHİN GENÇ BASKETBOLCU’YU AĞIRLAYARAK TEBRİK ETTİ

 

 

Fenerbahçe’de forma giyen genç basketbolcu Sahra Genç, Belediye Başkanımız Semih Şahin’i ziyaret etti.

 

2014-2015 sezonundan bu yana Fenerbahçe forması giyen ve kazandığı spor bursu ile ülkemizi Amerika’da temsil edecek olan 2002 doğumlu genç pivot Sahra Genç, Belediye Başkanımız Semih Şahin’i ziyaret etti.

 

Beraberinde aile üyeleri,  Bilecik Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcısı Süleyman Aşkar ve dernek heyetinin de olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Şahin, genç sporcu ve ailesini tebrik etti. Bilecik Belediyesi olarak eğitim ve spora ilişkin imkanları ölçüsünde katkı vermeye hazır olduklarını kaydeden Şahin, “Elde ettiği spor bursu ile yeni sezonda ülkemizi Amerika'da temsil edecek olan sporcumuza hayatında sağlık ve başarılar diliyorum. Bizler de Bilecikliler olarak bu başarıdan büyük bir sevinç duyduk. Sporcumuza eğitim ve spor hayatında başarılar diliyorum. Bilecik Belediyesi olarak, her zaman güzel çalışmaların yanında yer alacağız” ifadelerini kullandı.

 

Sporcu Sahra Genç ise katkıları ve misafirperverliği dolayısıyla Başkan Şahin’e teşekkür etti ve kendi formasını hediye etti. Başkanımız Semih Şahin de sporcuya çeşitli hediyeler takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyarette ayrıca Bilecik Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcısı Süleyman Aşkar da sporcuya başarısı dolayısıyla çiçek verdi. 

 

Oluşturulma Tarihi : 10.07.2019