a
444 88 58
Çağrı Merkezi
ŞEHRİN SANAYİ VE EKONOMİSİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

 

Belediye Başkanımız Semih Şahin, Bilecik 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu üyeleri ve sanayicilerle bir araya geldi.

 

OSB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmaya, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arslan, Belediye Başkan Yardımcılarımız Ahmet Gürses, Melek Mızrak Subaşı, ilgili birim müdürleri ve OSB Yönetim Kurulu Üyeleri ve sanayi esnafı katıldı.

 

Şehrin sanayi ve ekonomisine yön verecek çalışmalar hakkında fikir alışverişlerinin yapıldığı toplantıda, ilimize yapılacak yeni yatırımlar ele alındı.

Belediye Başkanımız Semih Şahin toplantı hakkında yaptığı açıklamada, ilimizin her alandaki dinamikleri ile bir araya geldiklerini belirterek, “1. Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mehmet Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldik. Şehrimizin ticari ve ekonomi hayatına yön veren kuruluşun değerli üyeleri ile görüş alışverişinde bulunduk. Şehrimiz ve insanımız için kayda değer çalışmaları en kısa zamanda ortaya koymaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

OSB Başkanı Mehmet Arslan ise gerçekleştirilen toplantının önemine değinerek, Bilecik Belediyesi ile işbirliği halinde şehir için faydalı çalışmalar yapabileceklerini ifade etti. 

 

Oluşturulma Tarihi : 19.07.2019