a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİK’İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 97. YILI ETKİNLİKLERİ PROGRAMI BELLİ OLDU

 

   Belediye Başkanı Semih Şahin, Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılı etkinlikleri programının belli olduğunu belirterek;‘’Şehrimizin düşman işgalinden kurtuluşunu bu yıl büyük bir coşkuyla kutlayacağız’’ dedi.

 

   Bilecik Belediyesi organizasyonunda düzenlenecek olan etkinlikler kapsamında vatandaşlarımızın iki gün boyunca birbirinden önemli aktiviteye katılacağını vurgulayan Başkan Şahin, bütün halkımızı etkinliklere davet etti


BAŞKAN ŞAHİN:

‘’KURTULUŞ ŞENLİKLERİNİ HALKIMIZLA İÇ İÇE KUTLAYACAĞIZ’’

   Şenliklerin, halkımız arasındaki birlik ve beraberliğe büyük katkılar sağlayacağını kaydeden Başkan Şahin program hakkında şu bilgileri verdi:

   ‘’Bilecik’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 97. Yılı  Şenlikleri kapsamında; 6 Eylül Cuma günü saat: 13:30’da Yaşayan Şehir Müzesinde 1922’deki Bilecik konulu fotoğraf sergisi, saat: 17:00’de Bilecik Edebali Stadyumunda Şöhretler Karması, saat: 20:00’de Cumhuriyet Meydanında Fener Alayı ve saat: 21:00’de ise Cumhuriyet Meydanında Yüksek Sadakat konseri gerçekleştirilecek. 7 Eylül Cumartesi günü ise saat: Saat: 10:00 ile 17:30’da Pelitözü Gölpark’ta, ücretsiz olacak Halkımız Göklerde adlı etkinlik ile halk katılımlı uçuşlar gerçekleştirilecek ve gün boyunca sürecek. 14:00’te Atatürk Spor Salonunda  Şöhretler Karması Basketbol Maçının düzenleneceği etkinlikler kapsamında; Pelitözü Gölpark'ta; saat: 18:40’ta Gyrocopter gösterisi olurken; Saat: 19:00’da Halk Oyunları, saat: 20:00’de Pelitözü Gölpark’ta ‘’Bir Millet Uyanıyor’’ adlı film gösterimi gerçekleştirilecek. Çeşitli ikramların yapılacağı etkinliklere bütün halkımızı davet ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 03.09.2019