a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİKLİLER YÜKSEK SADAKAT KONSERİ İLE COŞTU

  Belediyemiz tarafından 6 Eylül Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşu etkinlikleri kapsamında düzenlenen Yüksek Sadakat konserinde Bilecikliler eğlenceli bir gece yaşadı.

  Fener alayı sonrasında Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen Yüksek Sadakat konserinde birbirinden güzel eser Bilecikliler için seslendirildi.

  Etkinliğe; Milletvekili Yaşar Tüzün ve eşi Aysel Tüzün, Belediye Başkanımız Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Danışmanları Selçuk Erdağı, Rafet Özbek, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Yaşar, İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, İyi Parti İl Başkanı Soner Hızlı, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Gürses, Melek Mızrak Subaşı ve Recep Gırça, Özgür Algın, Muharrem Dumansızoğlu,  İl Genel Meclisi ile Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  Birbirinden güzel eseri Bilecikliler için seslendiren grup üyeleri, Bileciklilerle buluştuklarından dolayı duydukları memnuniyeti belirten Belediye Başkanımız Semih Şahin’e teşekkür etti.

  Belediye Başkanımız Semih Şahin ise Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşunu tüm Bileciklilerle yaşamaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

  Belediye Başkanımız Semih  Şahin, Bileciklileri güzel hizmetlerle buluşturmanın yanı sıra sosyal ve kültürel etkinlikleri de sürdüreceklerini kaydetti.

  Etkinlikte konuşan Milletvekili Yaşar Tüzen de Belediye Başkanımız  Semih Şahin’in göreve geldiği günden bu yana Bileciklilerin yüzünün güldüğünü belirterek, ‘’Ben öncelikle tüm hemşehrilerimizin bu kutlu gününü tebrik ediyorum. Bizleri böyle eğlenceli ve güzel etkinliklerle buluşturan Başkanımız Semih Şahin’e çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki Pazartesi günü çocuklarımız ve gençlerimiz okullarına başlayacaklar. Bizler çocuklarımız ve gençlerimizin en güzel şekilde yetişmeleri için her türlü hizmeti onlarla buluşturmaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

  Milletvekili Yaşar Tüzün’ün eşi Aysel Tüzün ve Belediye Başkanımız Semih Şahin’in eşi Serpil Şahin, sanatçılara çiçek takdiminde bulunarak, teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 07.09.2019