a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİK SEMALARI GYROCOPTER GÖSTERİSİ İLE RENKLENDİ

   Bilecik Belediyesi tarafından 6 Eylül Bilecik’in düşman işgalinden kurtuluşu etkinlikleri kapsamında Bilecik’in semaları Gyrocopter  gösterisi ile yankılandı.

   Pelitözü Gölpark’ta gerçekleştirilen etkinlikte, Türk Hava Kurumu bünyesinde açılan stantlarda bir yandan çocuklarımız ve vatandaşlarımız hava araçları hakkında bilgi alırken diğer yandan Bilecik semalarında Gyrocopter uçuşu yapıldı.

   Sabah saat 10:00 ile akşam 19:00 saatlerine kadar gerçekleştirilen etkinlikte vatandaşlarımız birbirinden güzel aktivite ile buluştu.

   Etkinliklere katılan Belediye Başkanı Semih Şahin, eşi Serpil Şahin ve Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, vatandaşların kurtuluş şenlikleri sevincini paylaştı.

   Etkinlikte ayrıca, Türk Hava Kurumu Antalya Şubesi Genç Kanatlar Topluluğu ve pilotları ile Bilecik Genç Kanatlar Lideri Yasin Yasa ve beraberindeki pilotlar yaptıkları faaliyetler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

   Gyrocopter Pilotu H. Emer Koç tarafından gün boyu yapılan uçuşların  büyük bir beğeni topladığı etkinlikler kapsamında ayrıca, Halk Oyunları Gösterisi yapıldı, ‘Bir Millet Uyanıyor’’ adlı film gösterimi yapıldı.

   Vatandaşlar da düzenlenen etkinlikten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

 
 
 
 
 

Oluşturulma Tarihi : 09.09.2019