a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKAN ŞAHİN HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

   Belediye Başkanımız Semih Şahin, eşi Serpil Şahin ve Başkan Yardımcımız Melek Mızrak Subaşı, Bilecik Huzurevi Yaşlı ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret etti.


   1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Şahin ve beraberindekiler, yaşlılarla sohbet etti, çay içti.

   Huzurevi sakinlerine çiçek hediye eden Başkan Şahin, eşi Serpil Şahin ve Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, sakinlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

   Ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Şahin, ‘’Bizler her vesile ile huzurevi sakinlerimizi ziyaret ediyoruz. Onların, talep ve görüşlerini dinledik. Büyüklerimiz, toplumumuzun en değerli ve toplum olarak bizleri ayakta tutan kişilerdir. Bu açıdan bizler de büyüklerimizin kıymetini biliyor, onların tavsiye ve görüşlerini alıyoruz. Bu anlamda bütün yaşlılarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu bir hayat diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

   Huzurevi sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan Şahin, eşi Serpil Şahin ve Belediye Başkan Yardımcımız Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 01.10.2019