a
444 88 58
Çağrı Merkezi
‘’DOĞU’NUN VE BATININ GÖZÜNDE ORTA ÇAĞDA KADIN ALGISI’’ KONULU KONFERANS

   Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İdealist Türk Kadınları Kulübü tarafından ‘’Doğu’nun ve Batının Gözünde Orta Çağda Kadın Algısı’’ konulu konferans düzenlendi.


   Belediye Başkanı Semih Şahin’in eşi Serpil Şahin ve Başkan Yardımcımız Melek Mızrak Subaşı, Fen Edebiyat Fakültesi Konferans salonunda gerçekleştirilen konferansa katılarak, öğrenci ve akademisyenler ile bir araya geldi.

   Düzenlenen konferansın son derece verimli olduğunu kaydeden Başkan Yardımcımız Melek Mızrak Subaşı, ‘’İdealist Türk Kadınları Kulübü tarafından düzenlenen konferans ile hem öğrencilerimiz hem de bizler çok önemli bilgiler aldık. Düzenlenen programda emeği geçen bütün öğrenci ve akademisyenlerimize teşekkür ediyorum. Bilecik Belediyesi olarak bizler her zaman dediğimiz gibi gençlerimiz ve eğitimin yanında yer alacağız’’ ifadelerini kullandı.

   Serpil Şahin ve Başkan Yardımcımız Subaşı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Pınar Ülgen’e anlatımı dolayısıyla teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Oluşturulma Tarihi : 25.10.2019