a
444 88 58
Çağrı Merkezi
İYİ PARTİ GENEL MERKEZİNDEN BAŞKAN ŞAHİN’E ZİYARET

   İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, Danışmanı Tuncay Tekay, Çalışma ekibinden Sefa Ekiz ve beraberindeki konuklardan oluşan heyet, Belediye Başkanımız Semih Şahin ve Başkan Yardımcımız Ahmet Gürses’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


   Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Gürses, ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Genel Başkan Yardımcısı Ergun ve beraberindeki konuklarına teşekkür etti.

   Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanımız Semih Şahin, Başkan Yardımcımız Ahmet Gürses, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Başkanı Metin Yaşar, İyi Parti Bilecik İl Başkanı Soner Hızlı, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Sarı tarafından karşılanan Genel Başkan Yardımcısı Ergun ve beraberindeki heyet üyeleri, Belediye Başkanımız Semih Şahin’den Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi aldı.

   Genel Başkan Yardımcısı Ergun ise Bilecik’te olmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Şahin ve Yardımcısı Ahmet Gürses’e çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Oluşturulma Tarihi : 01.11.2019