a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BİLECİK BELEDİYESİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSUNDAN MUHTEŞEM KONSER

   Bilecik Belediyesi Ocak ayı kültürel etkinlikler kapsamında  sahne alan Bilecik Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, büyük beğeni aldı.


   Ocak ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Bileciklileri birbirinden güzel aktivite ile buluşturan Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, Sanatçı Onur Şan,  Bileciklilerle bir araya geldi.

   Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi kursları kapsamında yüzlerce müzik severe birçok dalda müzik dersleri veren eğitmen ile Bileciklilerden oluşan koro üyeleri, düzenlenen konser ile katılımcılara keyifli bir gece yaşattı.

   Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen konser sonunda Bilecik Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi Mustafa Yıldırım, koro üyeleri ve Sanatçı Onur Şan’a teşekkür ederek, çiçek taktim etti.

   Konuk Sanatçı Onur Şan, Bileciklilerle bir araya geldiği için duyduğu memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin’e teşekkür etti.

   Müzikseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği konser sonunda Belediye Başkanımız Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin de koro üyelerinin son eserine eşlik etti.

Oluşturulma Tarihi : 09.01.2020