a
444 88 58
Çağrı Merkezi
BAŞKAN ŞAHİN, KAMYONCU ESNAFINI DİNLEDİ

   Belediye Başkanımız Semih Şahin, çalışmaları kapsamında ilimizde faaliyet gösteren Bilecik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerini ziyaret ederek, talep ve görüşlerini dinledi.


   Belirli dönemlerde ilimizdeki sivil toplum kuruluşu, esnaf ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek, talep ve görüşlerini dinleyen Başkan Şahin, beraberinde meclis üyeleri ile birlikte kamyoncu esnafını ziyaret ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

   Bilecik Belediyesi olarak her zaman emek ve emekçinin destekçisi olacaklarını kaydeden Başkan Şahin, ‘’Meclis üyelerimiz ile birlikte kamyoncu esnafımızı ziyaret ettik, bizden isteklerini dinledik. Bilecik Belediyesi olarak, ilimizdeki herkesi dinlemeye ve çalışmalarımız hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz. Birlikte yapacağımız çalışmalar ile hem esnafımız hem de vatandaşlarımız daha güzel bir Bilecik’e sahip olacak’’ ifadelerini kullandı.

   Bilecik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Şükrü Demirci de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Başkan Şahin ve beraberindeki konuklarına teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi : 20.01.2020