a
444 88 58
Çağrı Merkezi
TÜRKAN SAYLAN KREŞ VE GÜNDÜZ ÇOCUK BAKIMEVİ 3 ŞUBAT’TA AÇILIYOR

   Bilecik Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışının güzel bir örneği olarak hazırlanan Türkan Saylan Kreş ve Gündüz Çocuk Bakımevi, 3 Şubat Pazartesi günü saat: 14:00’te gerçekleştirilecek tören ile hizmete açılacak.


   Bilecik’te bir ilki gerçekleştirerek, Gündüz Çocuk Bakımevi’ni vatandaşlarımızın hizmetine sunan Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan Gündüz Çocuk Bakımevi için vatandaşlarımız Bahçelievler Mahallesinde bulunan Bilecik Belediyesi Bien Seramik Bilgi Evi’ne başvurarak, ön kayıt yaptırabilir.

   Vatandaşlarımız, 50 kişilik kapasite ile 3-6 yaş arasındaki çocuklarımızın hizmetine açılacak bakımevi için başvuru şartları ve detaylı bilgiler için 214 91 91 numaralı telefonları arayarak, ya da yüz yüze görüşerek bilgi alabilirler. 


 BELEDİYE BAŞKANI SEMİH ŞAHİN:

‘’ÇOCUKLARIMIZ EMİN ELLERDE YARINLARA EN GÜZEL ŞEKİLDE HAZIRLANACAK’’


   3-6 Yaş Gündüz Çocuk Bakımevi hakkında değerlendirmede bulunan Belediye Başkanımız Semih Şahin, amaçlarının çalışan kadınlara katkı sunmak ve çocuklarımızı yarınlara en güzel şekilde yetiştirmek olduğunu belirterek, ‘’Bilecik’imizde sosyal belediyecilik anlamında ilk olan bir projeyi gerçekleştirmek istiyoruz. Çocuklarımız bakımevinde emin ellerde yarınlara hazırlanacak. Çünkü çocuklarımız demek, umutlu yarınlarımız demektir. Bizler bu düşünceyle her zaman tüm çocuklarımız ve kadınlarımızın yanında yer alacağız. ‘’ ifadelerini kullandı.


BÜTÜN ÇOCUKLARIMIZI ŞENLİĞE DAVET EDİYORUZ


   Belediye Başkanımız Semih Şahin, Türkan Saylan Gündüz Çocuk Bakımevi’nin açılışı ile birlikte çocuk şenliği düzenleyeceklerini belirterek, ‘’Açılış programımız yanı sıra yarınlarımızın umut kaynağı çocuklarımız için çocuk şenliği düzenleyeceğiz. Bütün çocuklarımız ve vatandaşlarımızı gündüz bakımevi açılışı ve çocuk şenliğine davet ediyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Oluşturulma Tarihi : 23.01.2020