a
444 88 58
Çağrı Merkezi
Başkanın mesajı

Bizlere eşsiz bir tarih ve kültür hazinesi olarak miras kalan bu topraklarda çalışmalarımızın merkezine daima insanı yerleştirdik. Bizler Bilecik'imizde ''İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın'' anlayışıyla yola çıktık ve sizlerle geleceğimize yön vermeye gayret gösteriyoruz. Amacını yitiren bir düşünce İstikbalini de yitirir görüşüyle, Bilecik'imizde göreve geldiğimiz günden bu güne, bizlere bu görevi layık gören siz hemşerilerimizin duygu ve değer dünyasına uygun yaşam şartlarını iyileştirmenin, onur ve saygınlığını pekiştirmenin gayreti içinde olmaya devam ediyoruz.

Allah'ın yardımıyla sabırla, sebatla, sorumluluk idrakiyle, çağın gerektirdiği hızla Bilecik'i hedef ve ideallerine taşımak için ilk günkü heyecanımız ile çalışmaya devam ediyoruz.

Bilecik'te alınan emaneti layıkıyla taşıyor ve yine bugüne kadar yapılan icraatların haklı gururunu tüm Bilecik'li hemşerilerimiz ile paylaşıyoruz. Şehrimizin bahtını ağartacak adımları kararlılık içinde atıyor; darlıkları, genişliklere; sıkıntıları, heyecanlara; karamsarlıkları, umuda çevirebilmek için bütün gücümüzle çalışıyor ve çaba sarfediyoruz.

Doğruların ve yanlışların çetelesini tutuyor ve atılan her adımın muhasebesini uzun uzun yapıyoruz. Bilecik'te insanımıza karşı dürüst olmaya, ahlaklı olmaya ve sözünün eri olmaya azami dikkat gösteriyor ve 'halkı hizmete getiren değil, hizmeti halka götüren bir hizmet anlayışı' ile hareket ediyoruz.

Bizler; içerisinde bulunduğumuz görev süresince Bilecik'te sadece yapacaklarımızın sözünü verdik ve söz verdiklerimizi ise yaptık. Yapılanlar, Bilecik'in dinamiklerini harekete geçirdi. Geçmişten geleceğe bir köprü kuruldu ve tarihi misyonundan hiçbir zaman ödün vermeyen şehrimizde yatırımlar gelecek için, gelecek yarınlarımız için planlandı ve hizmete sunuldu.

Bilecik'imizde sizlerle birlikte ne yapacaklarımız bitti, ne de hayallerimiz. Hep birlikte daha iyiye daha güzele ve modern bir şehre ulaşmak için el ele, gönül gönüle olmak dileğiyle saygılar sunuyorum.

Geçmişiyle Övünen Geleceğe Emin Adımlarla Yürüyen Marka Şehir Bilecik’te

HEP BİRLİKTE DAHA İYİYE DAHA GÜZELE

                                                              Selim YAĞCI

                                                             BİLECİK BELEDİYE BAŞKANI

Oluşturulma Tarihi : 21.10.2014